Modele kendesh divanesh

B Etazher ne gjendje shume te mire. cmimi 20000 Leke… B Shiten mobilje zyre shume Pak te perdorura: Raft i Zi me ndarje dhe Kanata, tavoline e zeze me sirtare me Celes. vec e vec, tavolina kushton 15000 Leke Ndersa Rafti 50000 Leke…. B shesim nje kend kolltuqesh, nje trais, nje dysh, dhe dy Tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit par mirkuptimin.!! … B Shitet Dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet Mund te Shiten Edhe te ndara. krevat Dopio skelet + zgare druri/Trina permasat: 160 x 200 cm. KOMO e lArte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me Varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm.

komodine x 2 Cope 45 x 52 x 40 cm (… B Shitet Bilardo e perdorur ka nevoje per ndrtimin e Bezes… B shes Dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. Dhome funksionale, 2komo te Vogla, nje KOMO e Madhe per vendosjen e kompjuterit ose Edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne Mure, dollapi i madh. … B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem.

… B Shiten Divana 3-2-1-1 Jane ne gjendje shume te mire. cmimi 300 Mije Leke te vjetra…. B Shitet kolltuk zyre shume cilesor e shume Pak i perdorur…. B Friteze, 2000 Leke (20 Mije Leke) Kontakte ne WhatsApp… B 2 divane + 1 kolltuk.. ne gjendje shume te mire! par informacion Kontakto ne Nr. + 355 69 545 1127 cmimi eshte 30,000 Lek te Reja (300mijlek).. i diskumarhem…. B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe. Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ. gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbajé metsemblables….

B shes kend per Dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume Pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline Mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar… B shes mobilje per parukeri Jan ne gjendie Pune te Mir parukeria ka dy vende Pune di pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy Pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar. mungon vetem karroca me paisjet e Vogla si tharse floksh, piastr ETJ. cmimi Esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm… B divane lekure, te perdorur per nje vit. Mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. Shiten per arsye mosperdorimi.

cmimi 6000 Leke te Reja. Kater ne gjendje. 🙂… B shes divane ne gjendje Shum te Mir, nje trais, nje dysh dhe dy Tek. ….